Hakkımızda

Hakkımızda

DÜNDEN BUGÜNE ALUÇ

ALUÇ ORMAN ÜRÜNLERİ adıyla, 1992 yılında Ankara Siteler'de KONTRPLAK, MDF, MDFLAM, SUNTA, SUNTALAM, OSB ve diğer ürün çeşitleriyle mobilya imalat sektörüne malzeme temin ederek ticaret hayatına başladık.


Yirmi yıllık deneyimimizle bugün ulaştığımız noktada ürün çeşitlerimizi PLYWOOD, H20 KİRİŞ gibi yapı ve lojistik sektörlerine de hitap edecek biçimde geliştirdik. Ayrıca inşaat sektörüne de KONUT ÜRETİMİ ile imzamızı attık.


İthalata dayalı ürünler olan plywood, osb, H20/Q6 kalıp kirişleri ve huş kontralar için organizasyonumuzu da geliştirerek ALUÇ AHŞAP YAPI VE YAPI MALZEMELERİ A.Ş.'ni kuran gurubumuz, halen Rusya ve Brezilya'dan ithalat yapmaktadır. Daima yüksek stoklarla çalışarak, siz değerli müşterilerimizin taleplerini anında karşılayan firmamız, faaliyet alanlarının tümünde lider konumunu sürdürmektedir.


İLKEMİZ KALİTELİ ÜRÜN VE HİZMET, HEDEFİMİZ TAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Siz değerli müşterilerimizle mevcut iletişimimizi güçlendirmeyi ve yüksek stoklarla çalıştığımız ürün portföyümüzü daha iyi tanıtmayı hedeflediğimiz bu sayfamızın da canlı bir iletişim kanalı olmasını hedefliyoruz. Her türlü soru ve talepleriniz için "İletişim" sekmesinde sunduğumuz e-posta, mobil/sabit telefon, adres ve diğer tüm kanallardan kuracağınız temas bizim memnuniyetimiz olacaktır.